Aydın Çıkışlı Uçaklı Kıbrıs Turu

21.499,00 TL
 • Aydın Çıkışlı Uçaklı Kıbrıs Turu
 • Aydın Çıkışlı Uçaklı Kıbrıs Turu
 • Aydın Çıkışlı Uçaklı Kıbrıs Turu
 • Aydın Çıkışlı Uçaklı Kıbrıs Turu

AYDIN’DAN UÇAKLI KIBRIS TURU

2 Gece 3 Gün

 

1. Gün

İzmir Adnan Menderes Havalimanı’ndan Sunexpress Havayollarıyla 06.00 saatinde Kıbrıs’a yolculuğumuz başlıyor. Kıbrıs’a ulaşıyoruz. Havaalanında bizi bekleyen aracımızla Hotel Pia Bella'ya transferimiz gerçekleşecektir. 
Havalimanı`nda bizleri bekleyen Otobüsümüz ile Girne Merkez’e gidiyoruz. Sabah kahvaltımızı uygun bir tesiste aldıktan sonra, Arzu eden misafirlerimizle (Extra) Gazi Mağusa & Lefkoşa & Kapalı Maraş turuna gidiyoruz. Lefkoşa merkeze hareket ediyoruz. Panoramik olarak Lefkoşa turumuzda göreceğimiz yerler Kıbrıs Türk Kuvvetleri Alay Doktoru Binbaşı DR. Nihat Bey`in eşi ve üç çocuğunun, Rumlar tarafından canice katledildikleri Barbarlık Müzesi, Yeşil Hat sınırını, Cumhur Başkanlığı Sarayı, Girne Kapısı ve Bakanlıkları panoramik olarak gördükten sonra, Gazimağusa bölgesine devam ediyoruz. Kıbrıs`ın Meşhur Hellim peynirlerinin tadına bakmak ve Alışveriş yapmak için Mağusa bölgesinde bulunan Hellim Peyniri fabrikasına gidiyoruz. Hellim peyniri alışverişlerimiz sonrasında 1974 yılından beri tamamen terk edilmiş otel ve evlerin olduğu son derece heyecan verici olan Hayalet Şehir betimlemesinin tam anlamıyla hayat bulduğu 46 yıl boyunca sivil ziyarete kapalı olan Maraş (Varoşha) bölgesinde yürüyüş yapıyoruz. Savaşın insanlar üzerindeki etkilerini göreceğimiz bu tur adeta zamanın durduğu hissini sizlere verecektir. Yürüyüş turumuz sonrasında tarihi Mağusa surlarının ana girişinde inip adım, adım Mağusa surlariçi ziyaretimizi başlıyoruz burada birbirinden güzel eserleri ziyaret ediyoruz. Aziz Nicholas Katedrali veya Lala Mustafa Paşa Camii'ni ve yanı başında bulunan halk arasında cumbez ağacı olarak bilinen 720 yaşında ve yılda 7 kez meyve veren Tarihi Cümbez Ağacını görüyoruz, Vatan şairimiz Namık Kemal’in vatan yahut silistre oyunundan sonra sürgün gelmiş olduğu Namık Kemal Zindanı, Deniz Kapısı olan noktadan tarihi surları ve Limanı panoramik olarak görebiliyoruz çarşıda çay kahve molasından sonra otobüsümüze ulaşıp otelimize geçiyoruz.

2. Gün

Oteldeki kahvaltıdan sonra serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz otelde vakit geçirebilir dileyen misafirlerimiz Girne'de gezmek için otelden ayrılabilir. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde. 

3. Gün

Oteldeki kahvaltımızdan sonra otelimizden ayrılıyoruz. Öğlene kadar otelimizde vakit geçiriyoruz ardından uçak saatimize yakın yola çıkıyoruz.  Kıbrıs havalimanından SunExpress Havayolları’na ait 22.00 uçağı ile İzmir’e hareket ediyoruz. İzmir’e varıyoruz. Aydın'a dönüp Bir sonraki gezimizde buluşmak üzere vedalaşıyoruz.

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
İzmir Adnan Menderes Havalimanı
Tur Hareket Tarihleri:
20 Eylül

Fiyata Dahil Hizmetler

 • İzmir –Kıbrıs-İzmir uçak biletleri
 • Otelde 2 gece konaklama
 • Otelde Alınan Sabah Kahvaltısı (2) Akşam Yemeği (2)
 • Fibar Tur Profesyonel Türkçe Rehberlik Hizmeti
 • Ercan Havalimanı-Otel Transferleri
 • Zorunlu seyahat sigortası(Mesleki sorumluluk sigortasıdır) 

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • İlk gün Sabah kahvaltısı
 • Tüm öğle yemekleri
 • Tüm içecekler
 • Müze ve Ören yeri giriş ücretleri
 • Otelde yer alan mini bar ve ekstra harcamalar
 • Lefkoşa- Kapalı Maraş- Magosa Turu (800 TL)

Tur Fiyatları

TarihMüsaitlikİki Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek KişiEk Yatak1. ÇocukTaksitler
20.09.2024Sorunuz21.499,00 TL24.499,00 TL21.499,00 TL0 - 11 Yaş 20.499,00 TL
Taksitler »

1.Ek Bilgiler

Paket fiyatlarımız ulaşım, rehberlik, otel ve çevre gezilerini kapsamaktadır.

Tur Paketlerinde uygulanan çocuk indirimleri iki yetişkin yanında tek bir çocuk için kullanılır.

Kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar geri iade edilmez.

Konaklama bölgelerinde ve otellerinde yoğunluğa göre aynı standartlarda olmak kaydı ile değişiklik yapılabilir.

Mola yerlerimiz; yoğunluk, tadilat vb. gibi mücbir sebeplerden ötürü mevki ve hizmet standartları açısından aynı olmak kaydıyla değiştirilebilir.

Rehber hava koşulları ve olumsuz yol durumu gibi gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir.

Mücbir sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) tur programımızda yazdığı halde gezilemeyen yerlerden Fibar Tur kesinlikle sorumlu değildir.

Rezervasyon esnasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez.

Araçlarda bulunan 3 ve 4 numaralı koltuk rehber ve acente yetkilisine aittir.

Araç içerisindeki kişisel tüm eşyaların sorumluluğu mola vb. yerlerde kişiye aittir.

Turlarda kullanılacak olan araçlarımız kişi sayısına göre belirlenmektedir.

Tur Bilgileri

Benzer Turlar

SMS Bilgilendirme

© 2018 Tüm Hakları Saklıdır. Acente 2