Aydın Çıkışlı Yılbaşı Özel Eskişehir Bursa Uludağ Turu

 • Aydın Çıkışlı Yılbaşı Özel Eskişehir Bursa Uludağ Turu
 • Aydın Çıkışlı Yılbaşı Özel Eskişehir Bursa Uludağ Turu
 • Aydın Çıkışlı Yılbaşı Özel Eskişehir Bursa Uludağ Turu
 • Aydın Çıkışlı Yılbaşı Özel Eskişehir Bursa Uludağ Turu
 • Aydın Çıkışlı Yılbaşı Özel Eskişehir Bursa Uludağ Turu
 • Aydın Çıkışlı Yılbaşı Özel Eskişehir Bursa Uludağ Turu
 • Aydın Çıkışlı Yılbaşı Özel Eskişehir Bursa Uludağ Turu
 • Aydın Çıkışlı Yılbaşı Özel Eskişehir Bursa Uludağ Turu
 • Aydın Çıkışlı Yılbaşı Özel Eskişehir Bursa Uludağ Turu

 ESKİŞEHİR BURSA ULUDAĞ TURU

1.GÜN

Daha önce belirlenen yerlerden misafirlerimizi alarak Aydın Çıkışlı Eskişehir Bursa Uludağ Turu başlıyor. Gezimize 2013 yılı Türk Kültür Başkenti olan Eskişehir merkezde başlıyoruz. İlk olarak Eskişehir’e özgü lületaşı atölyelerinin gezilmesinin ardından, Odunpazarı mevkiini geziyoruz. Daha sonra Eskişehir Balmumu müzesini ziyaret edeceğiz. Buradan Porsuk Çayı kıyısında serbest zaman veriyoruz. Porsuk çayında dileyenler misafirler gondollarla kısa bir tur yapabilir. Programımıza Arkeoloji ve havacılık müzesini gezip yöresel bir yemek olan çiğ börek için serbest zaman vereceğiz. Buradan sonra Devrim Arabasını gezeceğiz. Arabayı gördükten sonra Eskişehir’de 2011 yılında açılan Sazova Masal Dünyası Parkına gideceğiz. Burada çok büyük bir yeşillik alanda birçok güzellik mevcuttur. Burayı gezdikten sonra Eskişehir Miniaturke geçeceğiz. Serbest zamanımızın ardından Bursa’ya geçiyoruz. Akşam yemeği ve konaklamamız Bursa’da otelimizde.

2.GÜN

Otelde sabah kahvaltımızı aldıktan sonra otelimizden ayrılıyoruz. İlk olarak Cumalıkızık Köyüne varıyoruz. Rehberimiz eşliğinde Tarihi Cumalıkızık Köyü hakkında bilgi alıyoruz. Kınalı Kar dizisinin çekildiği bölümlere bakarak dar sokaklarında fotoğraf çekilme şansımız olacaktır. Türkiye'nin en özel ve önemli ilk on köyü arasında seçilen Cumalıkızık'ı gezdikten sonra Bursa'ya geçiyoruz. Bursa’da tarihi mekanları gezeceğiz. İlk olarak tarihi Tophane mevkiine gidiyoruz. Burada bilgi alırken aynı zamanda Bursa’ya kuş bakışı gören seyir terasında çaylarımızı içme şansımız olacaktır. Yine Tophane mevkiinde bulunan Osmanlı İmparotorluğu’nun kurucuları olan Orhan Gazi ve Osman Gazi Türbelerinide ziyaret edeceğiz.Daha sonra Dünya’nın en büyük camilerinden birisi olan Bursa Ulu Camii’ye geçiyoruz. Burada detaylı bilgi alıyoruz ve içerisini geziyoruz. Daha sonra Bursa’nın meşhur İskender’i için bir öğle yemeği zamanımız olacak. Yemekten sonra Tarihi Kapalı Çarşı,ipekçiler çarşısı ve Kozahanı gezeceğiz. Burada alışveriş için serbest zamanımız olacaktır. Buradan sonra Yeşil camii ve yeşil türbeyide görmek üzere yola çıkacağız. Gezimizi tamamladıktan sonra otelimize dönüyoruz.
Yılbaşı eğlencemiz için Arapşükrü Sokağına gidiyoruz. Ve Yılbaşına Arapşükrü Eğlencesiyle devam ediyoruz. (Ekstra)

3.GÜN

Otelde sabah kahvaltımızı aldıktan sonra otelimizden ayrılıyoruz. İlk olarak  Türkiye’nin ve Dünyanın popüler kayak merkezi olan Uludağ’a çıkıyoruz. Uludağ’da kar eğlencesi bir serbest zamanımız olacaktır. Burada Kar’a doyduktan sonra isteyen misafirlerimiz bu bölgede ünlü olan kar üstünde sucuk ekmek yiyebilirler ve sıcacık saleplerini içebilirler. Uludağ’daki gezimiz bittikten sonra Tarihi Çınar Ağacına gidiyoruz. Fotoğraflarımızı çekildikten sonra çay kahve zamanımız olacak. Buradan sonra Aydın’a dönüş yolcuğumuz başlayacaktır.

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
Nevzat Biçer Parkı'nın Otoparkı
Tur Hareket Tarihleri:

Fiyata Dahil Hizmetler


 • Otel Konaklaması
 • Oteldeki Akşam Yemeği ve Sabah Kahvaltısı
 • Rehberlik Hizmetleri
 • Seyahat Sağlık Sigortası
 • Fibar Tur Güvencesi
 • Fibarbus Standartlarında Lüks Otobüs ile Ulaşım 

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • Tur Esnasında Alınan Öğle Yemekleri ve İçecekler
 • Müze ve Ören Yeri Girişleri
 • Kişisel Harcamalar
 • Porsuk Çayı Gondol Gezisi
 • Arapşükrü Eğlencesi

1.Ek Bilgiler

Paket fiyatlarımız ulaşım, rehberlik, otel ve çevre gezilerini kapsamaktadır.

Tur Paketlerinde uygulanan çocuk indirimleri iki yetişkin yanında tek bir çocuk için kullanılır.

Kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar geri iade edilmez.

Konaklama bölgelerinde ve otellerinde yoğunluğa göre aynı standartlarda olmak kaydı ile değişiklik yapılabilir.

Mola yerlerimiz; yoğunluk, tadilat vb. gibi mücbir sebeplerden ötürü mevki ve hizmet standartları açısından aynı olmak kaydıyla değiştirilebilir.

Rehber hava koşulları ve olumsuz yol durumu gibi gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir.

Mücbir sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) tur programımızda yazdığı halde gezilemeyen yerlerden Fibar Tur kesinlikle sorumlu değildir.

Rezervasyon esnasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez.

Araçlarda bulunan 3 ve 4 numaralı koltuk rehber ve acente yetkilisine aittir.

Araç içerisindeki kişisel tüm eşyaların sorumluluğu mola vb. yerlerde kişiye aittir.

Turlarda kullanılacak olan araçlarımız kişi sayısına göre belirlenmektedir.

Tur Bilgileri

Benzer Turlar

SMS Bilgilendirme

© 2018 Tüm Hakları Saklıdır. Acente 2