Kuşadası Çıkışlı Karadeniz Turu Fibar Özel

 • Kuşadası Çıkışlı Karadeniz Turu Fibar Özel
 • Kuşadası Çıkışlı Karadeniz Turu Fibar Özel
 • Kuşadası Çıkışlı Karadeniz Turu Fibar Özel
 • Kuşadası Çıkışlı Karadeniz Turu Fibar Özel
 • Kuşadası Çıkışlı Karadeniz Turu Fibar Özel
 • Kuşadası Çıkışlı Karadeniz Turu Fibar Özel
 • Kuşadası Çıkışlı Karadeniz Turu Fibar Özel

FİBAR ÖZEL KARADENİZ TURU

KUŞADASI ÇIKIŞLI 7 GECE 7 GÜNDÜZ

20 MAYIS - 27 MAYIS 2022
3 HAZİRAN - 10 
HAZİRAN 2022
17 
HAZİRAN - 24 HAZİRAN 2022
1 TEMMUZ - 8 TEMMUZ 2022
11 TEMMUZ- 18 TEMMUZ 2022

15 TEMMUZ - 22 TEMMUZ 2022
22 TEMMUZ - 29 TEMMUZ 2022

29 TEMMUZ - 5 AĞUSTOS 2022
AĞUSTOS - 12 AĞUSTOS 2022
12 AĞUSTOS - 19 AĞUSTOS 2022
19 AĞUSTOS - 26 AĞUSTOS 2022
26 AĞUSTOS - 2 EYLÜL 2022
2 EYLÜL - 9 EYLÜL 2022
9 EYLÜL - 16 EYLÜL 2022

 

Erken Rezervasyon ve fiyat bilgisi için ofisi arayın...

 

1.Gün: Samsun Ordu Giresun

Daha önce belirlenen yerden değerli misafirlerimizi alarak yola çıkıyoruz. Gerekli molaların Samsun’a ulaşıyoruz. İlk olarak Samsun’da Atatürk Heykeli, Bandırma Vapuru geziyoruz. Buralarda çok güzel fotoğraflar çekildikten sonra Ordu’ya doğru yola çıkacağız. Yolculuğumuz esnasında pidesi ülkemizde çok meşhur olan Terme’den geçeceğiz. Burada öğle yemeği için pide molası vereceğiz. Daha sonra Ordu’ya ulaşacağız. Ordu’da harika şehir manzarasına sahip olan Boztepe’ye çıkacağız. Teleferikle olacak yolculuğumuzda harika manzaralar göreceğiz. Buradan sonra Fındık Alışverişi yapmak için zamanımız olacaktır. Daha sonra konaklamamız Ordu’da akşam yemeğimiz Ramada Piraziz Otelde olacaktır.

2.Gün: Sümela Manastırı, Trabzon Atatürk Köşkü, Akçaabat Kayabaşı Yaylası

Sabah kahvaltımızı aldıktan sonra otelimizden ayrılıyoruz. İlk olarak Maçka’ya ilerleyip, Sümela Manastırı’nı ziyaret ediyoruz.  Çay kahve molamızın ardından, Atatürk Köşkü, Trabzon, Soğuksu Mevki Trabzon Kalesi ve surları göreceğiz. Panoramik Ayasofya Müzesi, Telkâri Atölyesi, Trabzon öğle yemeğimizi yiyeceğiz. Hemen ardından yayla tırmanışımız başlıyor. Yaklaşık 2500 metrede olan yayla kent konaklama otelimize varıyoruz. Otelimize yerleştikten sonra güzel bir yayla yürüyüşüyle devam edip sonrasında otelimize geri dönüyor ve eğlenceli akşam yemeğimizle günümüzü keyifle tamamlıyoruz. Akşam konaklama için Kayabaşı Yayla’ya gideceğiz. Kayabaşı Yaylada Konaklama.

3.Gün: Rize, Ayder Yayla, Zilakale  Palovit, Hopa

Sabah kahvaltıdan özel Rize bezi alışverişi için zamanımız olacaktır. Daha sonra Sürmene’de çay fabrikasını gezeceğiz. Burada çay hakkında detaylı bilgi verilip tadım yapacağız. Kısa bir alışveriş molasından sonra yönümüzü yeşil örtünün sakladığı, Fırtına Deresine doğru çeviriyor dere kenarında mükemmel bir öğle yemeğinin ardından Dünyanın en uzun Ziplane hattında bir eğlence molası veriyoruz. Hemen ardından ülkemizin en küçük ilçesi olan Çamlıhemşin üzerinden mükemmel bir programa başlıyoruz. Çat Vadisi’nden giriş yapıp 200 yıllık Şen yuva köprüsü, Zil Kale- Palovit Vadisi, Palovit Şelalesi geziyoruz. Günün son durağı olan meşhur Ayder Yaylası’na doğru hareket ediyoruz. Buradaki doğa harikası Gelin Tülü Şelalesi’ni de görüp fotoğraf molamızı alıyoruz. Daha sonra Oris Green Otel.

4.Gün: Gürcistan Batum Çifte Köprü Kamilet Vadisi Mençuna Şelalesi

Sabah kahvaltımızın ardından ilk olarak Arhavide bulunan Türkiyede ve Dünyada Tek olan Osmanlı yapısı Çifte köprü , Kamilet vadisi ve Mençuna Şelalesini görmeye gideceğiz.Harika yerler olan burası görülmeden gidilmemesi gereken bir yer.Gürcistan Batum’a geçeceğiz. Burada Asperos, Gonio, Gonio Köprüsü, Botanik Parkı, Batum Limanı, Madea Heykeli ve meydanı, Piscidan Heykeli ve Asopa Meydanı, Orta cami, Batu’mun tek camisi, Türk Mahallesi, Batum Limanı gezeceğiz. Buradaki gezimiz bittikten sonra Oris Green Otel.(Ayder Yaylası, Fırtına Deresi yanında) Konaklama ve serbest zaman burada olacaktır. (Gürcistan sınırı açılmama durumunda alternatif olarak Artvin Borçka Karagöl'e gidilecek)

5.Gün: Uzungöl

Sabah kahvaltımızın ardından Uzun göle doğru yola çıkıyoruz. Burada meşhur Uzungöl’de zaman geçiriyoruz. Burada Uzungölü tepeden görüp harika fotolar çekeceğiz. Sürmene Bıçak atölyesine gideceğiz ve bilgi alıp alışveriş yapmak için zamanımız olacaktır. Artık Amasya’ya doğru yola çıkacağız. Alışverişimizi yaptıktan sonra öğle yemeği için molamızı alacağız. Yemek molamızın ardından yolculuğumuz devam edecek ve Amasya’ya varmış olacağız. Uzun yolculuğumuzun ardından konaklama ve yemek otelimizde. Lalehan Otel. (butik)

6.Gün: Amasya Çorum Dönüş

Kahvaltıdan sonra II. Beyazıt Külliyesi, Şehzadeler Parkı, Hazeranlar Konağı, Arkeoloji Müzesi, Çakallar Tepesi, Kaya Merkezleri Amasya Müzesi Ferhat ile Şirin su konakları gezip âşıklar müzesini de görüp daha sonra Kuşadası’na dönüş yolculuğumuz başlayacaktır. Dönüşte Çorum’da leblebi almak için kısa bir molamız olacaktır. Daha sonra Kuşadası'na varacağız. Bir daha ki gezimizde buluşmak üzere vedalaşıyoruz.

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
Tur Hareket Tarihleri:

Fiyata Dahil Hizmetler

 • OTELLERDE YARIM PANSİYON KONAKLAMA
 • LÜKS OTOBÜSLERLE ULAŞIM VE OTOBÜS İÇİ İKRAMLAR 
 • PROFESYONEL REHBERLİK VE ÇEVRE GEZİLERİ  
 • SEYAHAT SAĞLIK SİGORTA

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • MÜZE ÖREN YERİ GİRİŞ ÜCRETLERİ
 • ÖĞLE YEMEKLERİ
 • KİŞİSEL HARCAMALAR
 • OTOBÜSLERİN ÇIKAMADIKLARI YAYLALARDAKİ DOLMUŞ ÜCRETLERİ
 • YURTDIŞI ÇIKIŞ HARCI
 • BATUM’A GEÇİŞ 

1.Ek Bilgiler

Paket fiyatlarımız ulaşım, rehberlik, otel ve çevre gezilerini kapsamaktadır.

Tur Paketlerinde uygulanan çocuk indirimleri iki yetişkin yanında tek bir çocuk için kullanılır.

Kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar geri iade edilmez.

Konaklama bölgelerinde ve otellerinde yoğunluğa göre aynı standartlarda olmak kaydı ile değişiklik yapılabilir.

Mola yerlerimiz; yoğunluk, tadilat vb. gibi mücbir sebeplerden ötürü mevki ve hizmet standartları açısından aynı olmak kaydıyla değiştirilebilir.

Rehber hava koşulları ve olumsuz yol durumu gibi gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir.

Mücbir sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) tur programımızda yazdığı halde gezilemeyen yerlerden Fibar Tur kesinlikle sorumlu değildir.

Rezervasyon esnasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez.

Araçlarda bulunan 3 ve 4 numaralı koltuk rehber ve acente yetkilisine aittir.

Araç içerisindeki kişisel tüm eşyaların sorumluluğu mola vb. yerlerde kişiye aittir.

Turlarda kullanılacak olan araçlarımız kişi sayısına göre belirlenmektedir.

18 Yaşından küçük çocuklar anne ya da baba ile yalnız gidecekse noterden muvafakatname çıkarmalıdır.

Yeni kimlik kartı ile Batum'a geçiş yapılmakadır.

Tur Bilgileri

Benzer Turlar

SMS Bilgilendirme

© 2018 Tüm Hakları Saklıdır. Acente 2